Restorante 100% pa gluten

Panja

Panja sjell per here te pare ne Tirane konceptin e nje Furre Buke, Pasticerie dhe Qumeshtoreje 100% Pa Gluten dhe Pa Laktoze.
Per me shume, klikoni ne linkun:
panja.al