Të kripura

 • Klikime: 0

Byreçka me spinaq dhe dhallë

Shkruaj një koment

Përbërësit e byreçkave:

 • miell pa gluten universal te markës "Schar"
 • pak fryrës pa gluten
 • kripë
 • vezë
 • vaj ulliri
 • pak gjalpë (alimentum pa laktozë)
 • spinaq
 • majdanoz
 • kopër
 • qepë të njoma
 • Thuaj diçka këtu...
  Anullo
  Identifikohu me
  ose postoni si mysafir
  Duke ngarkuar komentin... Komenti do të rifreskohet më pas 00:00.

  Bëhu i pari që komenton.