Të kripura

 • Klikime: 0

Sallata më e mirë me panxhar

Shkruaj një koment

Përbërësit

 • panxhar i marinuar me limon
 • vaj ulliri ekstra i virgjer
 • hudher
 • gjethe menteje

 • Pasi ta kemi pastruar panxharin, e ziejme për pak kohë deri sa të zbutet pak. Pasi e heqim nga zierja e presim ne feta të holla, e marinojmë me vaj, kripë, limon dhe pak hudhra të grira për 24 orë në frigorifer. Për t'i servirur i mbledhim në formë luleje dhe i spërkasim ne gjethe menteje të freskëta.

  Hmmmm.....

  Thuaj diçka këtu...
  Anullo
  Identifikohu me
  ose postoni si mysafir
  Duke ngarkuar komentin... Komenti do të rifreskohet më pas 00:00.

  Bëhu i pari që komenton.